Kayseri Kafkas Derneği

Псэм ипэ напэ

Jile , Tiyatro Çalışmalarına Başlıyor..

Kayseri Kafkas Derneği Jile Tiyatro Grubu uzun zamandır süren tiyatro çalışmalarına Kayseri Kafkas Derneği’nde devam etmekteydi.. Geçtiğimiz sezon yapılan Kültür Gecelerinde 2 Oyun sahneleyen Jile , 21 Mayıs Çerkes Soykırım ve Sürgününü Anma Programında sergilediği ‘Sürgün’ konulu müzikalle izleyenleri duygulandırmıştı..

Esas amacı tiyatro olmasına karşın en büyük aracı Adigebze olarak kullanan Jile Tiyatro Grubu ; toplumumuzu , artılarımızı/eksilerimizi , gelenek ve göreneklerimizdeki uygulamalarımızı , insanlarımızı gözlemleyerek genellikle bunu mizah yaparak tekrar bizlere yansıtıyor.

Ben de Jile Tiyatro Grubu ile gerek sahne almak gerek sahne arkasında olmak , elimden geleni yapmak , bu kültüre , bu topluma hizmet etmek istiyorum diyen genç kardeşlerimizi , arkadaşlarımızı heyecanla bekliyoruz. Eğlenceli , bir arada , mutlu bir sezon bizleri bekliyor..

Jile Tiyatro Grubunda olmak için ;  

 Janberk TOK    0544 464 1864     

Ethem TURAN  0533 583 7344

Kayseri Kafkas Derneği Tüm Hakları Saklıdır - İzin alınmadan hiçbir veri kullanılamaz. ©2014 Tel: 352 222 64 81 E-Posta:kayserikafder@gmail.com Frontier Theme