Kayseri Kafkas Derneği , 26.10.2014 tarihinde Sahabiye Mah. Kanal Cad. 44/2 Kocasinan/Kayseri adresinde bulunan dernek binasında düzenlenen program ile Yeni Sezon Açılışını gerçekleştirdi..

Program için gençlerin katılımıyla yoğun bir hazırlık süreci yürüten Kayseri Kafkas Derneği , #26ekimdekaykafdermiyiz? sloganı ile ilk olarak sosyal medyada başlattığı çalışmalara , üniversite öğrencilerine ulaşabilmek adına 24 Ekim’de Erciyes Üniversitesi’nde yaptığı İstişare toplantısı ile devam etti..

26 Ekim gününde ise yaklaşık 400 katılımcı , Dernek gençlerince yeni sezon için hazırlanan pankart ve tabelalarla karşılandı. Karşılama ve tanışma faaliyetlerinden sonra katılımcılara dernek binasında bulunan konferans salonunda ‘Dünden Bugüne Kayseri Kafkas Derneği’ adlı mini konferans verildi.

Derneğimizin bu  etkinliği için yoğun mesai harcayan gençlerimize, sezon açılış programımıza teşrif eden değerli büyüklerimize ve gençlerimize ayrıca desteğini gençlerden esirgemeyen, yaptıkları her işte arkasında duran Yönetim Kurulumuza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz..

Evinize Hoşgeldiniz ! Kayseri Kafkas Derneği tüm gücü ile kültürünü korumaya ve yaşatmaya devam edecektir..

Unutma ! Sen Yoksan Bir Kişi Eksiğiz.. 

Dernek Duyuruları
07.01.2024 tarihinde KAFFED’ den ayrılma gündemli olağanüstü genel kurulumuz sonrası bazı internet […]
Değerli üyemiz, 2023-2024 dönemi itibariyle Dernek kayıtlarımız yeni bir otomasyon sistemine geçirilecek […]
Kayseri Kafkas Derneği tüzüğü gereği Başkan Nurşah Özyürek başkanlığındaki yönetim kurulunca 13/12/2023 […]