Ankara Çerkes Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen; Kayseri Kafkas Derneği Aşemez Halk Dansları Topluluğu ve Maze Müzik Grubu’nun konuk olarak katıldığı gecede Ankaralı sanatseverler dans ve müziğe doydu. TED Ankara Koleji Ata Sahne’de gerçekleştirilen gecede AŞEMEZ ve ELBRUZ danslarıyla göz doldururken MAZE ve BADİN kulakların pasını sildi. Renkli koreografilerin sergilendiği gecede seyirciler alkışlarıyla dans ve müziğe eşik ettiler.
Gösteriye, Hava Kuvvetleri Eski Komutanları Abidin Ünal ve Ergin Celasin’in yanı sıra Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı ile çok sayıda davetli katıldı. İzleyicilerin büyük beğenisini alan gecenin sonunda Ankara Çerkes Derneği Başkanı Bislan Jalouqa gösteriye katılımlarından dolayı Kayseri Kafkas Derneği Başkanı Nurşah Özyürek’e teşekkür ederek, katılımcı ekipler adına fidan bağışının yapıldığı sertifikaları ve plaketleri takdim etti.
Katılımlarıyla bizleri onurlandıran Kayseri Kafkas Derneği yönetimine, muhteşem performanslarıyla geceyi güzelleştiren AŞEMEZ, ELBRUZ, MAZE ve BADİN’e, içten alkışlarıyla salonu dolduran tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Dernek Duyuruları
07.01.2024 tarihinde KAFFED’ den ayrılma gündemli olağanüstü genel kurulumuz sonrası bazı internet […]
Değerli üyemiz, 2023-2024 dönemi itibariyle Dernek kayıtlarımız yeni bir otomasyon sistemine geçirilecek […]
Kayseri Kafkas Derneği tüzüğü gereği Başkan Nurşah Özyürek başkanlığındaki yönetim kurulunca 13/12/2023 […]