Ankara Çerkes Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen; Kayseri Kafkas Derneği Aşemez Halk Dansları Topluluğu ve Maze Müzik Grubu’nun konuk olarak katıldığı gecede Ankaralı sanatseverler dans ve müziğe doydu. TED Ankara Koleji Ata Sahne’de gerçekleştirilen gecede AŞEMEZ ve ELBRUZ danslarıyla göz doldururken MAZE ve BADİN kulakların pasını sildi. Renkli koreografilerin sergilendiği gecede seyirciler alkışlarıyla dans ve müziğe eşik ettiler.
Gösteriye, Hava Kuvvetleri Eski Komutanları Abidin Ünal ve Ergin Celasin’in yanı sıra Ak Parti Kayseri Milletvekili Hülya Nergis Atçı ile çok sayıda davetli katıldı. İzleyicilerin büyük beğenisini alan gecenin sonunda Ankara Çerkes Derneği Başkanı Bislan Jalouqa gösteriye katılımlarından dolayı Kayseri Kafkas Derneği Başkanı Nurşah Özyürek’e teşekkür ederek, katılımcı ekipler adına fidan bağışının yapıldığı sertifikaları ve plaketleri takdim etti.
Katılımlarıyla bizleri onurlandıran Kayseri Kafkas Derneği yönetimine, muhteşem performanslarıyla geceyi güzelleştiren AŞEMEZ, ELBRUZ, MAZE ve BADİN’e, içten alkışlarıyla salonu dolduran tüm katılımcılara teşekkür ediyoruz.

Dernek Duyuruları
Kayseri Kafkas Derneği Burs Başvuruları Başladı.. Derneğimizin 2022-2023 öğretim yılında üniversite, ortaokul […]
Ankara Çerkes Derneği’nin ev sahipliğinde düzenlenen; Kayseri Kafkas Derneği Aşemez Halk Dansları […]
Kayseri Kafkas Derneği’nden 291 Öğrenciye Burs.. Derneğimiz Burs Komisyonu tarafından yürütülen çalışmalar […]